FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Де можна замовити ром?

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Rolandus.org -> Свободное общение
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Ракитян



Зарегистрирован: 26.08.2020
Сообщения: 23

СообщениеДобавлено: Ср Апр 24, 2024 6:53 pm    Заголовок сообщения: Де можна замовити ром? Ответить с цитатой

Я скуштував різноманітні напої у своєму житті, але, на мій жаль, ром так і не траплявся на моєму шляху. Було б чудово, якби ви підказали мені, який ром справді смачний і поділилися інформацією про те, де його можна придбати за вигідною ціною.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Вивальди



Зарегистрирован: 26.08.2020
Сообщения: 21

СообщениеДобавлено: Ср Апр 24, 2024 6:54 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мені подобається ром, але я вважаю за краще готувати з нього коктейлі, додаючи до нього колу та лід. У магазині я бачу великий вибір різних марок рому, але я маю свій улюблений, який я зазвичай купую. Якщо тебе зацікавить, я можу поділитися посиланням на магазин, де зазвичай купую цей напій.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Ракитян



Зарегистрирован: 26.08.2020
Сообщения: 23

СообщениеДобавлено: Ср Апр 24, 2024 6:56 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Навіть ти пробував ром, а я тільки планую найближчим часом) Чи міг би ти поділитися своїми рекомендаціями з приводу того рома, який дійсно заслуговує на увагу? Також, якщо ти в курсі, де його можна придбати, вдячний за підказку.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Вивальди



Зарегистрирован: 26.08.2020
Сообщения: 21

СообщениеДобавлено: Ср Апр 24, 2024 7:00 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Раджу тобі придивитися до рома Bacardi Spiced https://maudau.com.ua/category/rom/typ_napoiu_6=prianyi-spiced-2 а купити ти його зможеш в надійному інтернет-магазині Maudau. Ром має насичений, гладкий, пряний, терпкий смак з відтінками солодких спецій, прянощів і довгим післясмаком з димними і дубовими нюансами.

Його можна пити як в чистому вигляді, так і готувати на його основі різні смачні коктейлі. Зараз на даний ром діє дуже приємна знижка, тому купуй не одну, а декілька пляшок.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Rolandus.org -> Свободное общение Часовой пояс: GMT + 4
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Яндекс цитирования