FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Чи можна десь замовити кружка-хамелеон зі своїм дизайном?

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Rolandus.org -> SOS!
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Мира



Зарегистрирован: 18.06.2023
Сообщения: 7

СообщениеДобавлено: Ср Май 22, 2024 8:30 pm    Заголовок сообщения: Чи можна десь замовити кружка-хамелеон зі своїм дизайном? Ответить с цитатой

Привіт, друзі! Хочу зробити подарунок на день народження для друга і думаю замовити кружку-хамелеон зі своїм дизайном. Чи знаєте ви, де можна таке замовити? Можливо, у когось є досвід замовлення подібних речей? Буду вдячна за будь-яку інформацію і поради!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Аленка



Зарегистрирован: 18.06.2023
Сообщения: 7

СообщениеДобавлено: Ср Май 22, 2024 8:32 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Привіт! Кружки-хамелеони – це чудовий вибір для оригінального подарунка. Багато компаній зараз пропонують послуги з друку на таких кружках. Наприклад, зверни увагу на локальні друкарні або сувенірні магазини.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Вивальди



Зарегистрирован: 26.08.2020
Сообщения: 35

СообщениеДобавлено: Ср Май 22, 2024 8:32 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Також можна пошукати в інтернеті спеціалізовані сайти, які займаються виготовленням індивідуальних сувенірів. Часто такі сайти мають зручні конструктори, де можна завантажити свій дизайн і відразу побачити, як він виглядатиме на кружці. Деякі великі інтернет-магазини теж надають подібні послуги, тому варто перевірити і там.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Ракитян



Зарегистрирован: 26.08.2020
Сообщения: 35

СообщениеДобавлено: Ср Май 22, 2024 8:36 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Привіт! Якщо ти шукаєш якісний сервіс для замовлення кружки-хамелеону https://www.fatline.com.ua/ua/kruzhki-hameleoni.html зі своїм дизайном, можу порекомендувати інтернет-магазин FatLine. Це перевірений магазин з хорошою репутацією і великим асортиментом товарів для персоналізації. Я сама замовляв у них декілька разів і завжди була задоволена результатом. На їхньому сайті дуже зручний інтерфейс для створення свого дизайну: ти можеш завантажити власне зображення, додати текст, обрати кольори. Вони використовують високоякісні матеріали і друк, тому зображення виглядає яскраво і довго тримається. До того ж, у них часто бувають акції та знижки, що теж приємно.

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Rolandus.org -> SOS! Часовой пояс: GMT + 4
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Яндекс цитирования