FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Як зрозуміти, що собака вагітна вперше, і коли вести ?

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Rolandus.org -> Предложения
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Вивальди



Зарегистрирован: 26.08.2020
Сообщения: 126

СообщениеДобавлено: Вт Окт 21, 2025 12:42 pm    Заголовок сообщения: Як зрозуміти, що собака вагітна вперше, і коли вести ? Ответить с цитатой

Планую першу в’язку у суки, хвилююсь за підготовку і самі пологи. Коли краще в’язати по циклу, як відслідкувати овуляцію без лабораторії, що з щепленнями і дегельмінтизацією перед цим. Що змінювати в раціоні під час вагітності, як зрозуміти початок пологів і що тримати в аптечці. Потрібен короткий чекліст.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Павелл



Зарегистрирован: 16.07.2020
Сообщения: 80

СообщениеДобавлено: Вт Окт 21, 2025 12:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В’язати раніше другої тічки не раджу, краще після повного дозрівання. Перед в’язкою перевірити щеплення, дегельмінтизацію за 10 14 днів, кліщі під контроль. Після в’язки різко не годувати більше, лише якісний корм для вагітних з 5 6 тижня. Ознаки пологів, падіння температури до 37, гніздування. Мати коробку, пелюшки, стерильні нитки, номер ветлікаря.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ракитян



Зарегистрирован: 26.08.2020
Сообщения: 131

СообщениеДобавлено: Вт Окт 21, 2025 12:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

УЗД роблю на 25 28 день, щоб підтвердити вагітність і приблизну кількість плодів, рентген на 55 день для розміру голівок. Слідкую за вагою, не перекормлюю, прогулянки спокійні. За тиждень до терміну збираю тривожну сумку, пелюшки, хлоргексидин, термометр, шприци без ліків. Окситоцин і кальцій тільки по призначенню лікаря. Якщо перейми без щенят понад 2 години, їду в клініку.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Ренегат



Зарегистрирован: 16.07.2020
Сообщения: 34

СообщениеДобавлено: Вт Окт 21, 2025 12:44 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ракитян писал(а):
УЗД роблю на 25 28 день, щоб підтвердити вагітність і приблизну кількість плодів, рентген на 55 день для розміру голівок. Слідкую за вагою, не перекормлюю, прогулянки спокійні. За тиждень до терміну збираю тривожну сумку, пелюшки, хлоргексидин, термометр, шприци без ліків. Окситоцин і кальцій тільки по призначенню лікаря. Якщо перейми без щенят понад 2 години, їду в клініку.


Коротко по кроках, як роблю сам. День 1, план, вік суки не менше 18 місяців, аналізи, графік тічок. Перед в’язкою, дегельмінтизація, обробка від бліх і кліщів, вакцинація оновлена не пізніше ніж за місяць. Овуляцію моніторюю тестом на прогестерон або стежу за поведінкою, підсадка в пікові 48 годин. Вагітність, УЗД на 25 день, далі спокійні прогули, раціон поступово піднімаю з 5 тижня, вода вільно. За 7 днів до терміну міряю температуру двічі на день, падіння до 37 сигнал, скоро пологи. Пологове місце, чиста коробка, одноразові пелюшки, рукавички, ножиці, антисептик, глюкоза, але без самодіяльних уколів.
Пологи приймаю спокійно, відставання потуг більше 2 годин або зелений густий слиз без щенят, одразу в клініку. Після, зважую малих, ставлю бирки, слідкую за виділеннями суки і апетитом.
Для розуміння деталей зручно мати під рукою чекліст типу перша вагітність у собаки, що повинен знати кожен власник, ось https://www.0352.ua/news/3964892/persa-vagitnist-u-sobaki-so-povinen-znati-kozen-vlasnik#goog_rewarded тут, є інформація, я звіряюся з такими пунктами і підлаштовую під свою собаку.

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Rolandus.org -> Предложения Часовой пояс: GMT + 4
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Яндекс цитирования