Вітаю. Отримали офіційну відмову у виплатах через якусь «неправильну» довідку про смерть. Це виглядає як знущання над горем родини. Чи реально оскаржити таку відмову в суді? Які перспективи в таких справах і чи можна розраховувати на те, що ми отримаємо те, що належить за законом? Буду вдячний за будь-яку пораду, як діяти в такій ситуації.
Відмова через формальні помилки в документах — це, на жаль, часта практика, але її цілком можливо оскаржити. Ви маєте право на виплати, і суд на вашому боці, якщо все правильно обґрунтувати. Зверніться до фахівців https://splawoffices.com.ua/uk/yslygi-advokata/voyennyy-advokat/vyplata-za-pogibshego-voyennogo які мають досвід оскарження відмов у виплатах за загиблих військових. Адвокат підготує позовну заяву, допоможе зібрати коректні документи та захистить ваші інтереси в суді, щоб ви отримали належну допомогу без зайвих зволікань.
Вы не можете начинать темы Вы не можете отвечать на сообщения Вы не можете редактировать свои сообщения Вы не можете удалять свои сообщения Вы не можете голосовать в опросах